Logo

ANGGOTA PERBADANAN

PENGERUSI

Tan Sri Datuk Eddy Chen Lok Loi

KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF

YBhg Dato' Abdul Mutalib bin Alias

Anggota

YBhg Datuk Kamalul Arifin bin Othman

Anggota

Sr Mohd Ali bin Abd Karim

Anggota

Ahmad Shahrul bin Hj Mohamed

Anggota

Dato' Ahmad Faris bin Yahaya


Mantan Anggota Perbadanan

 

1. YM Tengku Dato’ Sri Zafrul bin Tengku Abdul Aziz (Perletakan jawatan berkuatkuasa pada 17 Mei 2018).

2. YBhg Tan Sri Datuk Seri Dr Alies Anor bin Abdul (Perletakan jawatan berkuatkuasa pada 1 Jun 2018).

3. YBhg Dato' Sri Shazalli bin Ramly (Perletakan jawatan berkuatkuasa pada 1 Jun 2018).

4. YB Datin Mastura binti Tan Sri Dato’ Mohd Yazid (Perletakan jawatan berkuatkuasa pada 1 Jun 2018).

5. YBrs Tuan Muhammad Ammir bin Haron (Perletakan jawatan berkuatkuasa pada 1 Jun 2018).

6. YBhg Tan Sri Dr Sharifah Zarah binti Syed Ahmad (Tamat tempoh perlantikan pada 31 Mei 2018).

7. Dato' Sri Dr Sallehuddin bin Ishak (Tamat tempoh perlantikan pada 17 Ogos 2018).

8. Dato' Haji Ibrahim bin Md Yusof (Tamat tempoh perlantikan pada 17 Ogos 2018).

9. YBhg Dato' Dr Yusof Bin Ismail (Tamat tempoh perlantikan pada 29 September 2018).

10. YBhg Dato' Nik Azman bin Nik Abdul Majid (Perletakan jawatan berkuatkuasa pada 22 Oktober 2018).